| Ionut4895 a întrebat:

Salut. Ce telefon mi-ati recomanda pe la 1500 de lei? Cel mai mult ma intereseaza display-ul, camerele si bateria

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Huawei P 40 Lite

| Furnicuta000 a răspuns:

Samsunt A71 am eu si chiar nu am de ce sa ma plang. Acum nu stiu daca mai e pe piata dar a aparut A72 care e in jur de 1500 lei si e foarte asemanator. Deci daca vrei ecran mare, baterie mare, memorie...atunci arunca o privire

Răspuns utilizator avertizat
| AlinTanase a răspuns:

De vr gaming rupe de la gura si ia xiaomi mi 10t si vezi ce specs are

| Rocklove a răspuns:

Realme 8 pro îți recomand. E foarte bun.
https://www.emag.ro/......D6G4NKMBM/

| Siera1nesatula a răspuns:

Orice in afara de Samsung

| Flar3 a răspuns (pentru Siera1nesatula):

Fratelo, Samsung e printre cele mai fiabile si rezistente. Tatal meu are un A6, doar memoria s-a mai umplut (4GB din 32GB).