| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,ce telefon recomandatipana in 600 de lei care sa mearga jocuri mai sofisticate gen gta 3, vc asphalt etc?

10 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Samsung Star S 5260
Galaxy Mini
Galaxy Y Pro
Samsung Galaxy Young

Succes!

| adrianbestboy98 explică (pentru piTiCcu):

Iti bati joc de mine? star s nu e smartphone, pe mini si young nu merg jocuri si sunt si ultra mici

| Vlad2013 a răspuns:

Samsung S6500 Galaxy Mini 2

| adrianbestboy98 explică (pentru Vlad2013):

Te pisi pe el de mini 2 ca e un rahat de telefon minuscul si nici macar temple run 2 nu duce dapai gta vc sau 3 sau asphalt 6

| IHaDeSSI a răspuns:

Incearca aici: http://www.allview.ro/ au niste preturi si telefoane destul de bune

| adrianbestboy98 explică (pentru IHaDeSSI):

Sunt super astea de la Allview, era bine daca se gasea la internity sau germanos 4ALL

| Terror69 a răspuns:

Samsung B5330 Galaxy Chat--> 469 Lei
Samsung Galaxy Young S6312 Dual SIM -->>509 Lei
Samsung S6102 Galaxy Y Dual Sim-->449 Lei
Samsung Galaxy Y-->489 Lei
Nokia 500 Black-->569 LEi
Motorola Defi +--> 619(mai pui si tu 19 Lei in plus)
HTC Explorer -->> 419 lei

| adrianbestboy98 explică (pentru Terror69):

Pe galaxy chat nu merg jocuri si e si urat, pe y nu merg jocuri calumea si e si minuscul la fael ca si HTC explorer care are sharpdragon ca si adreno 200(Sony al meu are 205) si are si procesor de 600 de MHz si nu merg jocuri calumea sau daca merg au LAG! si Motorola defi are android 2.1 eclair care nu merg jocuri deci nici unu din ce ai scris tu nu e bun e praf

| adrianbestboy98 explică (pentru Terror69):

Si Nokia 500 are mama si nu exista jocuri misto pe symbian

| Terror69 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Pai altfel nu mai e pana in 600 de lei daca vrei sa-ti mearga jocuri calumea trebuie sa iti iei telefon peste 800 de lei mai asteapta si i-ati un Galaxy S3 na asa cum e al meu... sau un Nokia N9