| Alexboss121 a întrebat:

Salut,ce telefon ar merita sa iau in 2020?
Cheap 1.000 lei buget intre Huawei si Samsung as dori sa iau s8 sau Huawei p40 lite as vrea sa tina bateria cat de cat, pozele sa le faca misto si performanta acolo cat de cat.

Răspuns Câştigător
| Andresso a răspuns:

Iar legat de Samsung, sunt bune, dar dupa 1 an jumate-2 deja bateria "se strica" si se descarca foarte repede si tot trebuie sa incarci mai mereu.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Realme 6S

| Andresso a răspuns:

Ia-ti xiaomi redmi note 8 pro, e cel mai bun si la camera 64 mp, si la baterie te tine mult(4500mah), e mult mai bun ca p40 lite, sa nu ai niciodata incredere in telefoanele "lite" toate sunt jalnice

| Andresso a răspuns (pentru Andresso):

Iar legat de Samsung, sunt bune, dar dupa 1 an jumate-2 deja bateria "se strica" si se descarca foarte repede si tot trebuie sa incarci mai mereu.

| ValentinGabi a răspuns:

Eu unul îți recomand Samsung s8

| Alexboss121 explică (pentru ValentinGabi):

La s8 tine bateria putin cica crying((