| Cataaaaaaliiiiinnnn a întrebat:

Salut
Ce ziceți, mai merita sa dau banii pe un iPhone 6s? Am auzit ca e destul de bun și nu mi pot permite sa plătesc mai mult de 1500 pe un telefon, deci ce sa fac, sa l cumpăr?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Amice am mai spus si nu stiu dc in ultimul timp apar din ce in ce mai multe intrebari de genul, IN 2018 NUMAI COCALARII ISI CUMPARA IPHONE 6S, daca vrei sa si intelegi dc spun asta uite-te prin raspunsurile mele putin mai vechi.
Pai cu cei 1.500 ron pe care vrei sa-i dai pe o parghie de iPhone 6S iti cumperi Xiaomi Pocphone F1 care este mai bun si decat S9+...

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E mic, e făcut acum vreo cinci ani, are doar 2G de memorie, n-are card și mai e și scump.

Un Samsung similar și nou îl iei la jumătate de preț sau la banii ăia, iei ceva nou și BETON ARMAT (dacă e Samsung, din nou)

| gelu1970 a răspuns:

Daca atât te duce mintea....cumpără 6s.
La 1500 găsești telefoane bune
Că vrei să te dai "rotund" in fața fraierilor, cu un iphone descatalogat, e alegerea ta.

| TheMadKing a răspuns:

Crede-ma ca la banii astea gasesti ceva mai bun poti sa te duci intr-un magazin de thenologii si sa intrebi ce telefon iti recomanda. Sunt si magazine online unde telefoanele costa cu mult mai putin decat in magazine daca ai chef sa astepti poti sa cumperi online. Bafta

| BlondaBlondii a răspuns:

Asta tine numai de tine, am prieteni care au iphone, nu 6 ci 7, si ambii sunt nemultumiti, ambii si-ar dori sa nu il fi achizitionat. Dar asta sta la simpla ta decizie sunt persoane care nu supora Androidul sau nu suporta cine stie ce. Daca iti place asa mult, nu mai astepta si cumpara-l.