| BezeaToxica a întrebat:

Ce ziceti peste 2 ani o sa mai fie bun Samsung galaxy young? Eu abia peste vreo 2 ani cred ca o sa strang 500 lei si nu cred ca o sa apara alt model la 5 milione la fel sau mai bun...sau daca nu o sa mai fie nici o posibilitate(poate nu o sa mai fie pe piata, sau ceva gen)poate imi iau o tableta(Allview speed city).Voi ce credeti? Funda si Vot pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

laughing
Glumesti, in 1 an o sa gasesti deja sh galaxy s2 la 500 lei.
O sa apara garant modele mai bune.

| FreshMint a răspuns:

Peste 2 ani o sa se faca telefon care iti face mancarea singur. laughing Glumesc. Peste 2 ani Samsung Galaxy Young o sa fie unul dintre cele mai slabe telefoane. Deci mai bine strange ceva mai multi bani si uite-te la telefoane Allview. Sunt ieftine si bune.