| InSaNe3DG a întrebat:

Cei care aveti telefoane Android ( toti cred), care stie de ce nu imi raman aplicatiile active la accesibilitate. Spre ex. descarc o aplicatie gen Cleaner, si ca sa o folosesc, trebuie sa o activez de la accesibilitate. O activez o data, o folosesc, si după se dezactivează singură. Multumesc!

2 răspunsuri:
| modjolica a răspuns:

E din setari. In functie de modelul folosit, trebuie sa cauti prin setari. E activata optiunea de a inchide aplicatiile automat. Ce Android folosesti?

| InSaNe3DG explică (pentru modjolica):

Am un Huawei P8 lite cu Android 6.0