| Serban_Valentin_1993 a întrebat:

Cei care aveti telefonul Orange San Remo sunteti multumit de el? Adica daca se misca bine in aplicatii, daca bateria tine mult si inca ceva pana la urma cat ram are acest telefon am observat ca deciziile sunt impartite unii spun care are 512 mb altii 1GB

2 răspunsuri:
| Smile4free a răspuns:

Eu nu am, dar are o prietena de a mea si a spus ca e multumit de el si ca se misca bine in aplicatii si pe internet...dar am inteles ca bateria nu tine super mult big grin

| Agapi_Andrei_1997 a răspuns:

Poti sa-ti iei si alt telefon cu banii aia. Intreaba aici http://www.youtube.com/watch?v=LGKaei9PI3A