| BezeaToxica a întrebat:

Cine are un Samsung Galaxy Ace sau Ace Plus sa imi zica si mie daca sunt rezistente(ori care dintre ele) daca le scapi sau altele!

Răspuns Câştigător
| PewOfficial a răspuns:

Eu am un telefor Samsung Galaxy Ace, cumparat acus 5-6 luni si da, iti spun e super rezintent. Am fost odata in parc si l-am scapat pe beton... Consecinta : s-a julit putin carcasa.
Odata l-am scapat de pe scari ( casa mea are mansarda ) si s-a imprastiat tot dar nimic! Bafta! Iti recomand un S.G.Ace! Sper ca te-am ajutat!

| PewOfficial a răspuns (pentru PewOfficial):

Scuze pentru greseala : Telefon *

2 răspunsuri:
| KidCuFitse a răspuns:

Buna! Eu am Samsung Galaxy Ace 2 si e destul de bun. adica nu se zagarie asa usor. functioneaza foarte bine. acum depinde cum il ingrijesti. funda? puppy dog eyes