| Whitesnake99 a întrebat:

Salut, cine e pe Vodafone in Bucuresti sau alt oras mare...si voi aveti semnalul la fel de slab? Mie imi fluctueaza constant intre o linuta si 3, niciodata 4 (full). Oare o fi de la cartela? Cred ca nu am schimbat-o niciodata, de 13 ani de cand am telefoane, e aceeasi doar a tot fost taiata pe masura ce s-a trecut la formaturi de dimensiuni mai mici.

1 răspuns:
| LittlePoppy a răspuns:

Nu e de la cartela. E de la antene. Sau mai bine zis de la ecranarea antenelor/semnalului. Multe blocuri cu beton armat, multi plopi, multe alte produse care ecraneaza semnalul.