| Mara_Ana_2000 a întrebat:

Salut, cine este in concursul,, toată lumea joacă, toată lumea câștigă " de la Vodafone!? Mai trebuie să fac rost de un cartonaș gold de la telefon (cartonașul cu nr.9) și nu prea știu cum să fac rost de el. Cine îl are sau cine știe cun fac rost de el sa scrie aici.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu am nevoie de 9 și 11. E o afacere, pot sa zic.
Cei care cumpără mistery box-uri le plătesc premiile celor ce câștiga.
Nu e corect normal să-ți cumperi șanse. Atunci vine ca și cum ai plăti o mica suma pentru acel premiu.