| bygutzul a întrebat:

Cine imi poate spune si mie de unde pot descarca jocurile pe care le-a avut Nokia 6070 din fabrica... tin minte era unu cu instalatii. si pe care curgea apa. si trebuia sa faci canale pentru a castiga puncte. si l-as vrea sa il am si pe telefonul meu nou. de fapt si pe " LG Ku990i si pe Nokia 2730 Classic?

1 răspuns:
| Denisucu55 a răspuns:

Salut! Jocul se numeste PIPE. Am ung LG KP501 COOKIE si in meniul meu scrie JOC PIPE. Sper ca te-am ajutat!