| BezeaToxica a întrebat:

Cine imi spune si mie care telefon este mai bun intre Nokia Asha 302 si Black Berry Curve 9320! Spunetiva parerea legat de tot daca se poatewinking!

2 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Categoric Blackberry Curve
BlackBerry Curve 9320
Este foarte practic, din acesta am si eu, te tine mult si nu pateste nimic daca il scapi pe jos.
Scrii foarte repede mesaje, e util si are mouse!
Sper ca ti-a fost de ajutor raspunsul meu!

| seeKerN01 a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda niciunul. Mai bine ai opta pentru un Lg optimus L7, sau daca ai "cascaval" un Lg optimus L9, eu sunt extrem de multumit de L7, are un design foarte frumos, si este foarte bun din toate punctele de vedere. Acum alegerea este a ta. :d