| CrazyForce a întrebat:

Salut cine imi spune un telefon Samsung sau altele care sa aiba camera si procesoru destul de bune 1ghz sau 6-7mb + si sa mearga si destul de bine bugetul este de vreo 12-15 milioane.

12 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

Daca vrei neaparat de la Samsung iti recomand Samsung Galaxy S3 Mini, camera de 5Mpx+blitz, procesor dual-core 1Ghz, Mali400MP GPU. Eu insa iti recomand HTC Sensation XE, camera 8Mpx+blitz dublu(doua), procesor dual-core 1, 5Ghz, Adreno 220 GPU! Ambele costa 1.280-1.380.

| Beretta a răspuns:

Samsung galaxy Nexus sau Samsung galaxy s2

| DianaaGabrielaa a răspuns:

Samsung I9100 Galaxy S2, 16GB, sau Samsung I8190 Galaxy S3 Mini, Ceramic White, sau unul ceva mai ieftin, dar foarte bun :Samsung S6500 Galaxy Mini 2, Yellow. Funda? big grin

| yostefiyo a răspuns:

Eu am Samsung s2 si are camera de 8 megapixeli dar este 20 sau mai mult de milioane

| CrazyForce explică (pentru yostefiyo):

Salut tu ce sistem de operare ai la s2 4.0 sau 4.1.2?

| yostefiyo a răspuns (pentru CrazyForce):

Eu am sistemul 4.1.2 dar de ce intrebi

| CrazyForce explică (pentru yostefiyo):

Fiindca s2 avea 4.0.1 si nu stiam daca a aparut si in Romania jellybean pentru s2 si apropo cand ai facut upgradu la 4.1.2 si prin ce metoda wi fi sau kies?

| yostefiyo a răspuns (pentru CrazyForce):

Nu stiu sigur ma uit imd

| dodonume a răspuns:

Stiu eu unul perfect Samsung Galaxy S1, are 2 ghz, are si android si mai multe si costa 11-13 milioane! Funda plz!

| Alex_Bratu_1997 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2, Samsung galaxy ace, Samsung galaxy gio etc.Sunt destul de bune din cate stiu

| Alex_Bratu_1997 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2, Samsung galaxy ace, Samsung galaxy gio etc.Sunt destul de bune din cate stiu euµ
Funda?