| Xenoverse1 a întrebat:

Salut, cine ma ajuta sa imi cumpar un telefon nou?

Dau si funda.

13 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Da frate, iti dau informatiile de la cardul meu si iti dai tu comanda, nu vrei?

| Xenoverse1 explică (pentru Lukasssz):

Si dupa aceea, sa nu spui ca de ce ti-am golit cardul laughing

Răspuns utilizator avertizat
| FreddieM a răspuns:

Ce doresti, bani sau informatii?

| Xenoverse1 explică (pentru FreddieM):

Bani

| Catrice a răspuns (pentru Xenoverse1):

Ia un leu maică să-ți ajungă de pâinehee hee

| cristi202 a răspuns (pentru Catrice):

Cu o floare nu se face primavara. Trebuie multi ca tine sa fie ca sa isi ia fata telefon nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știu ca tu joci la pariuri, mâine sunt meciuri interesante am văzut, și ma încumet sa joc și eu, pe o miza de 20 de lei.
Ma tot gândesc ce prognostic sa pun la meciul dintre CFR și Young Boys, sunt nesigur.

Dacă eram vreun bogat te ajutam, dar nu sunt.
Încearcă sa riști pe meciurile de mâine, e singura șansă, dar nu o sa îți poți permite Samsung s21 happy e destul de bun și s10, l-am avut și e super.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Mie mi-a plăcut Samsung s7 ege încercat dacă vrei nu prea le am cu tehnologia sunt mai pe timpuri eu de fel oldschol dacă e sa înțeleg ceva la un telefon știu de Rami și gigabiți memoria și viteza la internet 4g 5g la astea ma refer și mega pixeli la camera atât

| Xenoverse1 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Prea vechi modelul, imi trebuie un model mai nou.

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Xenoverse1):

Atunci i-ați un Samsung s10 plus dacă vrei ceva bun Eu tot 7 ege prefer îla îmi place Telefonul ăla e simplu și bun ai tot ce-ți trebuie de la un telefon

Ai putea sa mergi T-Mobile sate uit acolo care îți place sale încerci pe toate și dupa aia tragi o linie și îți alege care îți place ți-e e Mai bine așa zic eu bine acum faci cum dorești tu

Răspuns utilizator avertizat
| DenqOO a răspuns:

Eupeuntelefon nu as da ma mult de 2500 lei.
Îți recomand xiaomi Mi 10T sau Samsung A52 / A72