| sergiuserg a întrebat:

Salut cine ma ajuta sa instalez "my talking tom" pe android 2.2 la telefonul Samsung galaxy spica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io,eu. deschizi magazin play sau daca nu ai magazin play scrii pe google magazin play.Si acolo te conectezi cu un cont de google+. Daca nu ai un cont google, fci unul.Asa,odata ajuns in magazin play scrii in casuta de caurae „my talking tom".iti gaseste jocul si dai download.Trebuie sa iti spuna ceva dai ok si apoi se descarca. dupa ce se descarca se si instaleaza singurel. DACA ai android cu vresiuni anterioare s-ar pputea sa iti zica un mesaj ca aceast joc nu e compatibil cu versiunea dvs de android.O seara faina!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah,acum am vazut ca ai android 2.2, e posibil sa nu fie compatibil. Pe un 4.2 da dar e 2.2 slabe sanse, incearca totus.