| Birlik65 a întrebat:

Salut,cine ma poate ajuta cu o problema,nu ma pot conecta la wifi cu Nokia lumia 520, parola corecta si nu se conecteaza.sad
Mulrumesc.

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Probabil l-ai luat de la Orange.mai cunosc pe cineva cu lumia care nu poate avea net decat de la orange.smecherie de-a lor.

| Birlik65 explică (pentru viotedy):

E de la Vodafone, si am sunat si la ei sa intreb asta si tipa care mi-a raspuns la tel chiar mi-a spus ca e imposibil sa nu functioneze, ca la ea intra pe wifi avand aceeasi marca de telefon...mi-a spus pana la urma sa merg la un centru gsm sa vada ce-i aparatul...probabil nu e setat ceva in el si n-am dat eu de acel set up.

| AneBbi a răspuns (pentru Birlik65):

Buna ai rezolvat ceva? i-ai dat de cap? ca am si eu si la fel imi face

| Birlik65 explică (pentru AneBbi):

Da...era de la wireless.fratemeu il setase numai pentru laptop, acum l-a setat pentru mai multe aparate... oricum nu mai am Nokia, mi-am luat un Huawei ascend G510.