| Popa_Razvan_1995 a întrebat:

Salut, cine poate sa imi spuna daca internetul de la digi mobil este bun, ca vreau sa ma bag la ei.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de zona. La mine merge perfect.

| anonimg a răspuns:

E rau ca nu ai semnal peste tot. Nu stiu daca ai semnal la parterul unui bloc turn. Dar si cand prinde semnal, depaseste telekom la viteza.

| MValentin a răspuns:

Digi prin fibra merita, dar alt serviciu de la digi este de toata jena. Nu-ti recomand deloc. Am fost 2 ani pe digi si e vai si amar de ei. M-am mutat de curand la telekom

| MCSOMI a răspuns:

Functioneaza cu o acoperire de aproximativ 85% in provincie, fata de concurenta
In orase este ok!
In curand o sa preia de la defunctul Romtelekom divizia care tine de mobile si inclusiv o acoperire foarte mare
Sunt foarte multumit de RCS/RDS, cu mici exceptii prin provincie.Ca si concurenta dealtfel

| Gabriela1708965 a răspuns:

îti recomnd Telecom