| anonim_4396 a întrebat:

Cine se pricepe la telefoane? Am un Samsung Galaxy W I8150, si am urmatoarea problema cu el: de vre'o 2 zile,cand intru pe internet, dupa cateva minute, cam 5-10 minute,uneori chiar mai repede,se inchide,iar cand il deschid imi apare ca e descarcata bateria complet,si ca sa il pun la incarcat,desi inainte sa intru pe internet am bateria plina. Daca nu intru pe internet nu se inchide,si functioneaza ore intregi. Deci,bateria tine incarcata,nu e slaba. Apoi,dupa ce incerc sa il deschid tot baterie descarcata imi apare,si daca tot incerc sa il pornesc apoi,la un moment dat,dupa cateva incercari se porneste si functioneaza, apoi, dupa cateva minute iar se inchide. Am pe al Android 2.3.6. Va rog, daca va pricepeti si stiti careva ce problema ar putea avea, atunci astept parerea voastra. Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Ostri a răspuns:

Aceasi problema am avut-o si eu la Samsung galaxy Y. Cand vorbeam la telefon baterie descarcata si cand intram pe internet mi se incarca bateria. Si apoi dupa ce ieseam de pe internet mi se inchidea si spunea baterie epuizata chestia e de la baterie. Am vost la Vodafone cu grantia si mi-a zis ca e din cauza bateriei. big grin sper sa te fi ajutat Funda?