| Chenderesi_Szilard_1996 a întrebat:

Salut,cineva cu abonament Vodafone pe aici?

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Da, ce problema ai?

| Chenderesi_Szilard_1996 explică (pentru danbnz):

Vreau sa achizitionez un Iphone xs, la abonamentul super red 60 cu Vodafone pass, trebuie sa platesc 224 euro [1050 lei] dupa cand plasez comanda imi zice ca trebuie sa mai dau 4400 lei avans....pentru ce sa mau dau banii in avans sau de ce? Asta ar insemna ca abonamentul pe doi ani plus banii in avans = plates telefonul de doua ori, ce Dumnezeu e teapa asta?

| danbnz a răspuns (pentru Chenderesi_Szilard_1996):

Platesti pretul integral la un telefon achizitionat prin precomanda, cam asta se subintelege.
Te mai si "agata" cu abonament pe 2 ani, super red 60... cam multi bani, miroase a teapa gen black friday.

Mai bine iti iei unul la liber si abonament ce vrei tu.

| Alexuţ02 a răspuns:

Sună la relaţii clienţi, îmi place când zice " bună eu sunt Andreea ghidul tău Vodafone "