| CristiMNK a întrebat:

Cineva pe aici care are/a avut un Note 4 sa mi spună ce impresie i-a făcut telefonul și câteva detalii gen ( cum face pozele, cât tine bateria )? Am primit acum o zi o oferta sa dau telefonul meu (iPhone 5s) pe un note 4 și sincer ma tentează deoarece sunt fan telefoane mari... dau funda celui mai bun răspuns!

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Te iert ca ai folosit cuvantul "gen", doar pentru ca scapi de o zdreanta de telefon (iphone) si treci la ceva profesional!
Nu trebuie sa iti mai zic nimic! nu exsista comparatie intre Samsung(Android) si iphone (ios)!
succes! (bine ca te-ai desteptat romane!)