| IonutttAlin a întrebat:

SALUT. Convorbirea în alte retele, înafară de Vodafone, poate duce la costuri suplimentare?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Daca ai o oferta cu minute nationale, NU, indiferent ca esti pe cartela sau abonament, daca esti pe abonament sau cartela si nu ai nici o ofera, atunci da, taxa e pe minut

Apeluri voce, 0, 18€ credit/minut pentru apeluri inițiate în rețele naționale fixe și mobile. SMS naţional, 0, 05€ credit/SMS. MMS naţional, 0, 14€ credit/MMS.