| FanGaming98 a întrebat:

Credeți că HUAWEI P smart 2019 are șanse să primească EMUI 10.1?

4 răspunsuri:
| FanGaming98 explică (pentru Wr3nch):

Știu că nu e pe listă, dar la Emui 9.1 a durat luni până s-a aflat că-l va primi și a apărut dintr-odată pe listă, pur și simplu. De asta mă gândesc că poate are șanse să intre și la Emui 10.1. La Emui 10 de exemplu a fost printre primele modele pe listă...

| Sofer a răspuns:

Nu îl primește. Eu încă am versiunea 10.0.

| FanGaming98 explică (pentru Sofer):

Și eu, dar nu se știe niciodată... Cum am zis mai sus, la EMUI 9.1 a apărut din senin pe listă.