| RazzyFUnik a întrebat:

Salut
Cu ce softuri va inregistrati apelurile pe Android? Am incercat mai multe dar niciunul nu a functionat. Imi puteti recomanda un soft de care sunteti multumiti si inregistreaza ok? multumesc anticipat

1 răspuns:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Eu personal am Call Recorder. Imi salveaza toate apelurile, dar o problema ar fi ca mi le pune in library si de la Skrillex ajung la convorbirea cu tata laughing). In salvari, persoana cu care vorbesc se aude mai putin, dar se intelege(aproximativ) ce zice..Nu prea recomand, dar daca nu gasesti nimic altceva, poti sa incerci! Sper ca te-am ajutat!