| anonim_4396 a întrebat:

Salut,cu o saptamana inainte sa incep scoala am primit un Samsung galaxy young s6310 si mi-am pus folie... dupa cateva zile l-am scapat si a cazut usor(nu s-a stricat) dar a aparut o line pe ecran credeam ca e spart dar acum 2 zile folia se deslipise putin si... sa ma linistesc am luat-o pana la jumate sa ma convig si am inteles ca folia era zgariata si ecranul intact ca in prima zi dar cand am pus la loc folia sau depus scame si nu am putut sa pun la loc folia.
Acum vin intrebarile.
1. Bulele de aer cu scame vor afecta ecranul?
2.Ce pot face sa dau scamele jos dar nu si adezivul de pe folie sa se poata lipi in continuare?

Răspuns Câştigător
| Maria_alexutza_1993 a răspuns:

1.nu afecteaza ecranul
2.nimiclaughing alta noua