| Mariiius a întrebat:

Salut,cum activez optiunea Orange Young cu cnp, trimit sms si imi rice sa incerc peste cateva minute dar tot nu merge. Funda

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cel mai sigur este sa suni la relatii cu clientii si sa vorbesti direct cu un consultant.Este mai sigur.

| Mariiius explică (pentru darrio2007):

Si cum sun la astea?

| Mariiius explică (pentru darrio2007):

Si cu-m sun?

| darrio2007 a răspuns (pentru Mariiius):

Poti lua legatura cu un consultant Orange apeland gratuit Serviciul Clienti la numerele 411 si 456 intre orele 8.00 - 21.00.
Sursa:http://www.orange.ro/....../din_src/1

| Mariiius explică (pentru darrio2007):

Nu merge niciun numar laughing Ai tastat un numar gresit asa spune.

| darrio2007 a răspuns (pentru Mariiius):

Asta spui ca ai incercat?
1. apelează gratuit *100# si acceseaza ramura Orange Young
2. alege activarea opţiunii Orange Young care ţi se potriveşte
3. introdu codul numeric personal din actul tău de identitate
Sursa:http://www.orange.ro/young/am-cartela-prepay.html