| Grigore_Bögdan_Valentin_2001 a întrebat:

Salut..Cum as putea sa imi personalizez telefonul..pe dinauntru..Adica "desktopul"..Am un S3 neo..Idei?!

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Cauta launchere, gasesti foarte foarte multe pe google play! Vire launcher este destul de ok, go launcher daca-ti iei vei avea acces la multe multe teme... poti baga un custom ROM daca vrei sa experimentezi cu telefonul;) despre custom ROM cauti pe youtube tutoriale, trebuie sa-i faci root [pierzi garantia] instalezi CWM si apoi poti flash-ui custom ROM-ul! Adica iti poti baga android 5.0 si cyanogenmod are o gramada de teme din cate am auzit :-?
Daca vrei widgeturi ia-ti authentic weather, destul de ok aplicatia, poti pune widgeturi si alte alea, poti aseza aplicatiile intr-o oarecare ordine, de exemplu uite cum imi arata home screen-ul [am un Sony xperia m :P e total diferit de Samsung dar ca idee] http://i.imgur.com/iG1qfr9.png
Iti poti lua zedge gratuit de pe google play si ai o gramada de wallpaper-uri interesante, live wallpaper-uri si alte alea;)

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

TFS Shell 3D