| Smecherul_Cristi_1997 a întrebat:

Salut, cum as putea sa root-ez un Android 4.4.2, Marca telefonului :Yezz Andy_5EI? Va rog frumos happy Multumesc pentru orice raspuns happy

1 răspuns:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cauta si tu pe youtube, la fiecare telefon trebuie sa apesi anumite butoane intr-un moment, de exemplu la mine trebuia sa tin apasat pe power si pe volum(-) cand era stins si cu usb-ul in el, cauta un soft pentru pc(ceva de genu yezz suite, n-am auzit de chinezaria asta pana acum) facut de cei care fac si telefonul