| razvan_6154 a întrebat:

cum as putea sa salvez niste mesaje de pe un telefon si sa le pun pe altul? am nevoie de acest lucru fiindca imi schimb telefonul.merci! happy

4 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Le incarci pe card si il bagi apoi in telefonul respectiv.

| AIeXxX a răspuns:

Pai iti pui cartela sim din telefonul vechi in telefonul nou, si se vor transfera si contactele si mesajele salvate pe sim. Nu stiu daca la tine va merge dar la mine merge

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru AIeXxX):

Nu intotdeauna se face transferul de mesaje

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Iti dai la fiecare mesaj sa se redirectioneze. Si alegi nr nou de la telu' nou si le trimiti.
Succes, boss =]