| Ancaclaudia2223 a întrebat:

Cum as putea sa scot stylusul blocat in telefon? Tin sa mentionez ca la telefon am o husa dintr-un material dur si atunci cand am vrut s-o scot am blocat stylusul in telefon (am uitat sa-l scot inainte, si nu l-am introdus invers)? Chiar trebuie sa apelez la un specialist, nu exista alte metode?

1 răspuns:
| eduardcosmin1 a răspuns:

Iti recomand sa incerci sa bagi un ac pe margine si sa impingi in sus, vezi daca merge. daca nu, un gsm te poate ajuta, nu dai mai mult de 10-15 lei.