| Necula_Mihaita_1988 a întrebat:

Cum conectez un iphone 5 la linux ubuntu 14.04? Itunes nu are suport pentru linux.stie cineva vreo aplicatie sau vreun program care se poate instala pe iPhone cat si pe linux, ca sa pot face transfer de fisiere? Multumesc. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Celmaitareanonim a răspuns:

Nu stiu cu linux cum e treaba dar daca sunt fisiere gen poze, muzica etc descarca-tu google drive/ dropbox pe telefon si iti incarci fisierele dupa care intri ONLINE de pe calculator pe google. drive/dropbox si iti copiezi fisierele in calculator. happy

1 răspuns:
| Necula_Mihaita_1988 explică:

Nu am folosit cloud pana acum.nu stiu cum e. daca e sigur sau nu.Imi poti spune ceva de google drive? ar fi mai ok o aplicatie sau prg ceva, dar nimic nu am gasit pana acum pe net.