| dan1315 a întrebat:

Cum pot intra pe facebook pe Nokia x3? Pe net in general. Cand incers sa intru imi spune,, Conexiunea pachet de date nedisponibila" Apoi,, legatura nedisponibila".

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar pe google poti intra?

| dan1315 explică (pentru anonim_4396):

Da. Cand dau la Cautare pe Web imi apare Google. Dar nu pot cauta nimic

| anonim_4396 a răspuns (pentru dan1315):

Daca esti pe Orange intra pe http://www.orange.ro/setari-telefoane/ scrii numarul tau de telefon, selectezi modelul si vei primi pe telefon automat setarile necesare. Daca nici asa nu merge inseaman ca intr-adevar nu e disponibil packetul.

| dan1315 explică (pentru anonim_4396):

Sunt pe cosmote dar telu e de la Vodafone