| xBulbucel a întrebat:

Salut, cum pot trimite un mesaj gratuit în reţeaua VODAFONe?
Adică nu ştiu numărul şi vreau să dau un mesaj gratuit pe un alt telefon. de exemplu în cosmote e *111* număru de tlf #
Mulţumesc

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Am gasit o varianta pentru a trimite mesaje gratuite: *120# si selectezi opriunea ''Suna-ma''.
Daca nu merge, incearca *#9999#*, apoi apelare. Funda?

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Din cate stiu eu, luand in considerare ca am cautat pe internet, nu exista astfel de comanda. Exista site-uri de pe care poti trimite mesaj, dar sunt foarte multe. Doar cauta pe Google: mesaj gratuit Vodafone si iti vor aparea o gramada de site-uri. Dupa ce intri pe unul pui numarul de telefon la care vrei sa trimiti mesajul, apoi scrii mesajul si il trimiti. Funda?

| xBulbucel explică (pentru YoChriss):

Păi vreau să-mi aflu număru
şi şti, ziceam să dau mesaj dăla gratis ca să-mi aflu număru dar cum nu este...
Cum pot să-mi aflu număru îţi dau 100000000 de funde.

| xBulbucel explică (pentru YoChriss):

M-ai ajutat, fundă ai primit!