| BlackBriliant a întrebat:

Cum se face, pas cu pas, un apel video cu cartela digi? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Pai
te duci pe viber, skype, whatsapp, Facebook messanger si apesi pe call cu, camera, sau dai camera dupa aia
partenerul trebuie sa aiba aceeasi aplicatie: viber, skype, etc.

6 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Pai, apelul video se face pe internet
vrei sa stii cum se activeaza internetul pe cartela digi?
sau ce legatura are cartela?

| danbnz a răspuns:

Ce treaba are cartela?

| GPA a răspuns:

Apelurile video le faci prin aplicații de chating, precum (Google duo / Snapchat / WhatsApp / Instagram / Facebook Messenger / Discord / I5 s-a.m.d). Apelurile video n-au nicio treabă cu cartela SIM.

Răspuns utilizator avertizat