| Frankx a întrebat:

Salut, cum vi se pare pachetul de la digi(rds-rcs) optim nelimitat? Care-s avantajele/dezavantajele? Și am auzit că sunt probleme cu aria de acoperire? Mă interesează special pentru Iași

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Nu te arunca la optim nelimitat. Îți recomand cel mai ieftin abonament, Optim 2. Dacă o să vrei mai mult, poți oricând să treci la altul mai scump, invers nu merge (de la unul mai scump la unul mai ieftin). Eu spun că nu merită să dai așa mulți bani, ținând cont că mesajele către alte rețele costă suplimentar.

1 răspuns:
| MarioMedeleanu a răspuns:

Pentru Iasi nu stiu, dar am internet de la ei. Nu conteaza pachetele(ofertele), conteaza aria si telefonul. Atat.