| dodosikkkaa a întrebat:

Salut, curand mi-am achizitionat un Samsung S III mini dar nu gasesc unde sa-mi afiseze procentajul bateriei. Am tot incercat sa intru la Baterie > sa caut acolo nimic, apoi am incercat la Afisare > am dat in jos sa caut "Afisare procentaj baterie" din nou, nimic... ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Admunssen a răspuns:

Nu are aceasta optiune. Poti afla inza ce a utilizat sau ce utilizeaza cel mai mult din baterie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Admunssen):

Raspuns incorect

| Admunssen a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai vorbim.

5 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Formeaza *#0228#

| shannygelu a răspuns:

Formeaza *#0228# si ca sa fie procentajul afisat langa baterie intra in setari la afisare dai in jos si bifezi afisare procentaj baterie

| dodosikkkaa explică:

Un alt prieten de al meu are acelasi model si ii apare. la afisare nu apare nici la baterie