| razvangalaxy a întrebat:

big grin Am un Samsung Galaxy y pro Young, qwerty + Touch. Cei care cunoasteti modelul, am o intrebare: Aplicatiile gen Go Locker, Lockerele merg si vertical, nu neaparat in modul Landscape? La mine marea majoritate de aplicatii, lockere si etc imi merg pe orizontal, se poate face ceva sau asa este programat telefonul? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| jokerulvlad a răspuns:

Asa este dar pot sa-ti faci un abdeick si iti merge orce program cum vreau tu