| hAz2013 a întrebat:

Salutbig grin Vreau sa va intreb ceva... Iphone 4 poate avea 64gb? sau doar iphone 4s?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

iPhone 4 NU poate avea memorie internă de 64 GB - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_4-3275.php

Toate cele bune.

| hAz2013 explică (pentru bursuc001):

Ms... ai castigat pentru ca mi-ai dat si link.....toate cele bune si tie!

| bursuc001 a răspuns (pentru hAz2013):

Cu plăcere!

Mersi şi eu pentru fundiţă.

O seară frumoasă.

5 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! NU, iPhone4 nu are 64GB. Doar versiuni de 8, 16 si 32GB. iPhone 4S si 5 au, in schimb, si 64GB!

| DonyHD a răspuns:

IPhone 4 are maxim pana la 32 GB, dabea de la 4S in sus au bagat si 64 GB.

| hAz2013 explică:

Apropo dau FUNDA