| anonim_4396 a întrebat:

Daca acum un iPhone 5s costa cam 2500 lei, cat credeti ca o sa coste in 2015 in ianuarie-februarie?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi... caută prin reclamele primite astă iarnă și vezi cât costa în ianuarie și februarie!

| LoveLoveLove12345 a răspuns:

Buna! Cred ca ai vrut sa spui 2016. Daca asa ai vrut sa spui, este posibil ca pretul sa scada chiar pana la 1000-1500 lei. Funda? happy

| AlexElektro1987 a răspuns:

Este posibil sa sa ramana asa pretul, dar este foarte posibil sa creasca, pentru ca Iphone 5s stiu ca nu se mai face si din cauza ca nu mai este produs, magazinele care il au este posibi sa creasca pretul din cauza ca Nu o sa se mai gaseasca Iphone-uri 5s noi, cum s-a intamplat si la Galaxy note 1, la inceputul lui 2014 era 12-13 milioane nou, acum este de la 21 de milioane in sus din cauza ca nu se mai produce.

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru LoveLoveLove12345):

Serios? Tu daca ai avea un magazin si ai avea un telefon care nu se mai produce, i-ai scade pretul sau i l-ai creste?
Eu zic ca l-ai creste din cauza ca acel telefon se gaseste foarte greu sau nu mai poate fi gasit deloc nou.