| anonim_4396 a întrebat:

Salut, daca am fost amenintat incontinuu de catre o persoana a carei identitate si nr de contact le cunosc, pot primi inregistrarea apelului? Sunt pe cartela, nu am abonament, am sunat la Vodafone acum ceva zile si mi s-a spus ca pot face treaba asta dar numai in cazul in care depun o plangere la politie si acestia sunt instiintati de lucrul acesta, ce am uitat sa ii intreb este daca pe cartela este posibil sa am inregistrarile apelurilor. Dau funda, mersi

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce nu iti instalezi in telefon o aplicatie pentru inregistrarea tuturor convorbirilor, ca de exemplu, Call Recorder, Înregistrare apeluri etc? Sunt multe care fac acest lucru, verifică câteva și te oprești la cea de care esti multumit. Cele de care ti-am zis, au si functia de a salva convorbirile dorite, iar convorbirile nesalvate, sunt sterse după un anumit numar (cand se ajunge la 100, parcă), locul lor fiind luat de cele mai recente.

| lamasanustefan a răspuns:

Nu știu dacă este posibil, să îți deie înregistrările. decât dacă aveai abonament cred. dar data viitoare înregistreazăl ca să ai o probă înpotriva lui. dar ce vrea de la tine acest individ?

| Adi02107 a răspuns:

Salut... sunt aplicatii daca folosesti Android cauta pe magazin play call recorder sau ceva gen, si poti sa inregistrezi chiar tu apelul, asta in caz daca te mai suna, pentru apelurile din urma nu stiu exact

| Callxxbbas a răspuns (pentru Adi02107):

Pentru iphone nu exista o aplicatie gratis?

| Adi02107 a răspuns (pentru Callxxbbas):

Nu stiu exact, cauta ma gandesc ca trebuie sa fie