| DanielDanny a întrebat:

Daca am schimbat cartela, le apare numarul nou persoanelor cu care am vorbit din WhatsApp?

3 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Intră cu numărul anterior, du-te la setări, pe undeva trebuie să fie ceva de gen „schimbare număr". Introdu datele cerute și în acest fel le va apărea numărul nou, respectiv acesta va apărea în toate conversațiile de pe whatsapp.

| FrunzaVerdeRO a răspuns:

Pierdeti mesajele cu ei, contul de Wapp este legat de numarul de telefon, daca de exemplu scoateti acum cartela si puneti alta cand intrati pe wapp nu aveti mesajele de dinainte, mai degraba schimbati cartela si vb sa pastrati numarul, puteti pleca si de la o retea la alte, puteti vb si comutati numarul

| theceoking2 a răspuns:

Buna, nu cred. Cred ca trebuie sa transferi datele de pe un număr pe altul