| DannyEzL a întrebat:

Salut,daca eu am o cartela(abonament) de digi si am bagat o cartela de Vodafone(abonament sau nu ) in telefon este normal sa imi dispara toate apelurile efectuate?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Chiar daca nu este un smart tot ar trebui sa ramana. Macar cateva daca nu toate.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este normal. Apelurile raman, indiferent de cartela.

| DannyEzL explică (pentru darrio2007):

Pai telefonul este unul mai vechi, nu este smartphone.Mie nu mi-au ramas, poate de asta?

| darrio2007 a răspuns (pentru DannyEzL):

Chiar daca nu este un smart tot ar trebui sa ramana. Macar cateva daca nu toate.

| sierra1 a răspuns:

Da șefu' e normal. Lista cu convorbiri (în cazul tău) e salvată pe cartelă. Schimbând-o, nu mai ai acces la istoric.

| DannyEzL explică (pentru sierra1):

Mersi mult șefu'.

| kar1GaNNN a răspuns:

Iti vor apărea apelurile si mesajele de pe cartela pe care ai bagat-o in el.