| qLoxPlayZ a întrebat:

Daca iau un telefon la abonament de la Orange, pe langa telefon imi ofera 5gb trafic de net pe luna si mie nu-mi convine, dar nu vreau sa plătesc mai mult pe luna, pot sa iau 6 euro credit si sa iau ceva promoție pentru net si minute in plus?
(sincer eu nu cred ca e posibil, de aceea va intreb de voi)
Rog seriozitate!
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| animalulferoce a răspuns:

Vei fi sechestrat la un singur abonament pe toata viata telefonului, ceea ce nu este okay

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreaba la Orange.

| InVisible99 a răspuns:

Ai intrebat si in magazin?

| animalulferoce a răspuns:

Daca cumperi telefon cu abonament Orange iti vinzi sufletul lor pentru totdeauna

| qLoxPlayZ explică (pentru animalulferoce):

La ce te referi mai exact?

| animalulferoce a răspuns (pentru qLoxPlayZ):

Vei fi sechestrat la un singur abonament pe toata viata telefonului, ceea ce nu este okay