| MirceaBade31 a întrebat:

Salut, dacă îmi face cineva transfer de credit cum pot activa opțiunea? (Telekom)

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Optiune... de minute, sms? Sau la ce optiune te referi?

Apeleaza *100# si alegi optiuni. Numai ai grija, ca daca cineva iti transfera credit, parca este valabil mai putin decat daca ai cumpara si ai reincarca tu. Si nici nu stiu daca poti sa activezi optiuni cu el. Dar incearca si vezi.

| dannyel86 a răspuns:

Alege oferta ce ti se potriveste. Citeste cu atentie, apoi alege ceea ce te intereseaza.
https://www.telekom.ro/oferte-cartela-telekom/

| Yuoia a răspuns (pentru dannyel86):

"cum pot activa opțiunea" nu inseamna ce optiune sa aleaga. Omul intreaba ce numar sa apeleze, sau cum sa procedeze pentru a activa optiunea dorita.

| dannyel86 a răspuns (pentru Yuoia):

Daca ai fi intrat pe link, ai fi vazut ca sub fiecare optiune disponibila sunt si instructiuni clare de activare a acestora.