| aead a întrebat:

Salut, daca imi iau un telefon din Italia, un S5, pot sa il trec in limba romana?

11 răspunsuri:
| andreirazvaniancu a răspuns:

Depinde dacă are la setări limba limba romana da iar dacă nu te duci la unu care deblochează telefoane și țil trece în limba romana

| Diurpaneus a răspuns:

S-ar putea sa aiba in meniu si limba romana. Daca nu sunt baieti ce pot instala un allt soft inlimba romana, dar din cate stiu are erori

| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns:

Da, eu fiind în Italia am luat un S5 și merge și în limba română. Este foarte de folos. Are de toate. Ți-l recomand.

| darrio2007 a răspuns (pentru ShyAttat_Danyel_1990):

Esti sigur de ce spui?

| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns (pentru darrio2007):

Spun asta pentru că este foarte util, are un GPS pentru depistarea problemelor, în sensul incendiilor, inundațiilor. ETC. Are un sisteam S Healt prin care tu poți face mișcare, dar îți măsoară si bătăile inimi. Este rezistent la apă prin sistemul lui cu acoperirea părților unde vine pus încărcătorul și un plastic pe capac în jurul cartelei, bateriei.
Are si o aplicație Galaxy GIFTS în care poți descărca multe aplicați care costă bani absolut free, și cu o perioadă de 1 lună gratis pentru uzarea aplicației.
După mine este destul de bun, acum depinde de fiecare.

| darrio2007 a răspuns (pentru ShyAttat_Danyel_1990):

M-am referit la meniul in limba romana, cumparandu-l din Italia.Vad ca ocolesti subiectul.Nu ma intereseaza altele.

| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns (pentru darrio2007):

Are și limba română, chiar dacă îl cumperi din Italia.

| darrio2007 a răspuns (pentru ShyAttat_Danyel_1990):

Ok!

| RobertMoon a răspuns:

Eu am cumparat un telefon din Franta si avea si limba romana, nu vad din Italia de ce nu ar avea!?

| Vvistula a răspuns:

Normal

| AndreiTN a răspuns:

Depinde daca are si limba romana inclusa in setari!