| fmarius86mario a întrebat:

Salut
Daca imi resetez telefonul se poate strica sau ceva de genu?
Am avut un Samsung galaxy si dupa ce l-am resetat nu mi se mai activa wi-fi! trebuia sa-l inchid ca sa il activez Funda

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Nu o sa se strice, ba chiar o sa ruleze mult mai bine, dar ai grija sa nu-l incarci cu multe : aplicatii, jocuri!

| mont a răspuns:

Nu se poate strica nimic, doar datele de pe el se pierd la resetare.

| m3m3sje a răspuns:

In mod normal daca il resetezi din bios-ul telefonului nu are nimic rau ce sa se intample.