| cCristiannn a întrebat:

Salut daca scot cartele dintr`un telefon si pun in alt telefon care a avut si el cartele se vor pierde numerele? sau numerele sunt salvate pe cartela?

5 răspunsuri:
| KreizyFact a răspuns:

Depinde, daca ai numerele pe cartela se vor salva pe cartela, daca le ai pe telefon se vor salva pe telefon, vezi ca ai la telefon o optiune de salvare a numerelor

| michaelaaa a răspuns:

Daca le-ai salvat pe cartela nu se vor pierde, dar daca nu cred ca da. funda?

| Vlad_Popentiu_1991 a răspuns:

Daca le ai salvate in cartela, da.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Asta depinde de tine unde ti-ai salvat numerele. daca sunt pe cartela tot acolo o sa fie si cand pui cartela in alt telefon si daca nu sunt salvate o sa le pierzi.cel mai bie e cas numerele sa fie salvate pe cartele deoarece e mult mai usor sa le ti fara a le pierde, asa ca ai grija si de acum incolo salveaza numerele pe cartele pentru ca vor fi mult mai in siguranta

| MaxKiller911 a răspuns:

Depinde unde ai salvat tu contactele cand le-ai bagat in telefon...