| User252426 a întrebat:

Salut. Dacă şterg toate fişierele din root ale telefonului, inclusiv knox, acestea vor fi repuse după reflash? Adică va fi ca în fabrică? Şi nu se va mai vedea nimic din ce am făcut eu pe telefon? Am root-at telefonul şi vreau să recuperez garanția. Fundă.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa il resoftezi cu Odin si firmware-ul telefonului tau, descarcandu-l de pe SAMMOBILE. Fisierele din root vor fi sterse definitiv, dar nu stiu daca iti va reseta si chestia cu Knox-ul si garantia.