| MaxKiller911 a întrebat:

dati-mi niste site-uri de jocuri pentru android gratis si de unde nu pot lua virusi. dau funda pentru cel mai tare site!

10 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Android-core.com gasesti ce vrei si vezi ca zte s de care ai mai intrebat costa cam 600 de euro

| MaxKiller911 explică (pentru Vvistula):

De fapt acel zte costa 900 ron

| gmxromania78 a răspuns:

De unde sigur nu poti lua virusi NICIODATA este play.google.ro /market store il ai in meniul smartphone-ului daca cauti bine daca nu intra pe play.google.ro si ai de ales dintre 700.000 de jocuri/aplicatii gratis(majoritatea)!

| MaxKiller911 explică (pentru gmxromania78):

Eu,daca nu aveam antivirus, puteam sa iau de cateva ori virusi de pe google play, daca nu aveam avast-ul care m-a atentionat luam virusi, deci nici acel market nu este chiar asa de sigur.

| gmxromania78 a răspuns (pentru MaxKiller911):

...Eu credeam ca daca este firma mare, dar se pare ca nici cei mai seriosi oameni nu sunt siguri pe ei. Acum de la oricine te poti astepta la un virus. Internetul chiar nu mai este protejat!

| MaxKiller911 explică (pentru gmxromania78):

La asta ma gandeam si eu...acum nu trebuie sa dam neaparat vina pe cei de la google play, orice om face gresei cateodata...

| gmxromania78 a răspuns (pentru MaxKiller911):

Stiu...

| ℓαdу a răspuns:

Intra direct pe telefon de la Market sau Google Play cum iti arata. In cazul in care vrei sa intri pe laptop / calculator, scrie pe google; Google Play. Este site.ul official de jocuri care merg downloadate gratis, rapid, si pentru toate telefoanele : cu android. happy. Succes, funda? happy

| MaxKiller911 explică (pentru ℓαdу):

Tu crezi ca daca gaseam ceva acolo mai puneam intrebarea? si in plus acoo cele mai tari jocuri sunt cu bani.