| TheSilent a întrebat:

DAU FUNDA big grin
Zilele astea am gasit un telefon second-hand dar in stare impecabila si nu de mult timp cumparat de nou.
Este vorba despre un Nokia N8 si l-am gasit la un pret extrem de accesibil din punctul meu de vedere avand in vedere tipul telefonului...cam la 400 lei (4 milioane)...Insa nu stiu ce sa fac, sa-l cumpar, nu am mai avut vreun telefon de genul acestuia( ma refer categoria smart phone) si ma gandesc sa nu am probleme mai tarziu, telefonul are jumatate de an si nu prea a fost folosit! Rog pe cineva care a avut sau are N8 sa-mi spuna mai multe despre el!

4 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

Salut. Da pretul e bun, dar ai girja sa nu fie chinezarie sau ceva contrafacut sa iei teapa, cu privire la telefon e un telefon bun mai ales ca e smartphone, te vei acomoda cu el repede.Si inainte sa il cumperi te uiti la el, verifici bateria cum arata etc...cum se misca.

| TheSilent explică (pentru maryus24):

Telefonul nu e chinezarie stiu sigur..pentru ca-l iau de la o fata care are bani nu gluma si are circa o juma' de an- 1 an maxim.
Oricum multumesc pentru raspunsuri happy!

| djacido a răspuns:

Vezi sa nu fie copie.

| TheSilent explică (pentru djacido):

Nu e...m-am interesat.