| Asteo a întrebat:

Salut.
De 2 saptamani incoace, cand ma conectez la serviciul Vodafone Wi-Fi de pe telefon (in oras), dupa pagina de logare imi apare un mesaj: "Limita zilnica de acces ∞ de minute de internet a fost atinsa".
Face asa de zile bune fara ca macar sa folosesc internetul in acea zi. Stie cineva care e problema? Am sters datele la Internet, am formatat si telefonul dar in zadar.

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Presupun ca esti pe Abonament. Ti s-a terminat MB inclusi in oferta de abonament si ceea ce consumi de acum trebuie sa platesti in plus la factura. Daca nu esti pe abonament dai o resetare initiala.